Ear Ease esenciální olej na bolesti uší

Tento esenciální olej pro děti i pro Vás pomáhá na bolest uší. Pomáhá uvolnit překážky v uších. Obsahuje desinfekční tea tree oil a zklidňující heřmánkový a levandulový olej.

Děti jsou velmi citlivé na bolesti uší. Jestli vaše dítě někdy trápily tyto problémy, víte jak nepříjemné to může být. Proto Plant Therapy vyvinulo tuto směs, která má pomoci uvolnit překážky v uších. Je bezpečná pro dospělé i děti od 2 let.

Obsahuje čistící a desinfekční Kajeput pětižilný a střídavolistý (tea tree) a palmarosu. Uklidňující heřmánek římský a levanduli. Jen pár kapek do ouška vykouzlí úsměv na tváři vašeho dítěte.

Dříve než olej použijete ujistěte se s lékařem, že se nejedná o prasklý ušní bubínek.

Použití:

  • do uší

Obsah balení: 10 ml

Ingredience:           levandule, kajeput střídavolistý, kajeput pětižilný,                                        palmarosa, heřmánek římský, ředěno v konopném                                      oleji

Bezpečné pro děti: ano (od 2 let)

Instrukce

Není vhodné pro děti mladší 2 let.

Aplikujte 1 - 3 kapky vně ucha a vmasírujte do oblasti ušního boltce směrem dolů ke krku. Pokud podráždění nebo ucpání stále přetrvává zkuste aplikovat 1 - 2 kapky na vatovou tyčinku a jemně vtřete do ucha a poté aplikujte 1 kapku vně ucha.

Alternativně nakloňte hlavu na bok a aplikujte 1 - 2 kapky přímo do ucha 2x denně nebo dle potřeby. Držte hlavu nakloněnou po 2 minuty po aplikaci.

Před aplikací olej zahřejte tak, že dejte lahvičku do sáčku a poté zahřejte v teplé vodě.

Vždy se nejdříve ujistěte s lékařem, zda může dítě ušní kapky používat.

Po každém použití sejměte kapátko a nasaďte uzávěr. Neskladujte s kapátkem.

Skladujte na chladném, temném místě, nejlépe v lednici po dobu 9-12 měsíců.