Představení kočárků Camarelo

Každou maminku zaujme široká nabídka designu kočárků Camarelo, která dokáže okouzlit. Můžeme Vám říct, že Vás okouzlí nejenom design, ale i jeho vybavení. Kočárky Camarelo jsou vybaveny vším, co byste od moderního kočárku očekávali. 

Konstrukce kočárků je vyrobena z hliníku a váží s hlubokou korbičkou cca 14 kg. Konstrukce se lehce skládá. Složená konstrukce má výšku 30 cm. Korba či sportovní část se velmi snadno nasazují a vyjímají. To oceníte zejména při přenosu korbičky s miminkem, kterou můžete pohodlně chytit za horní madlo.

U kočárku je nejdůležitější především pohodlí miminka. O to se postará dostatek prostoru v korbičce (cca 85 cm x 39 cm - dle modelu), patří k největším korbičkám na trhu, i nastavení sklonu ložné plochy, díky kterému může mít miminko výhled už v hluboké korbičce. Matrace s kokosovým vláknem se postará o to, aby Vaše miminko nedýchalo roztoče nebo plísně, kteří se mohou v matracích používáním vyskytnout (dle modelu). O čerstvý vzduch v kočárku se v létě postará moskytiéra, která se skrývá pod zipem v zadní části boudičky. Některé modely dokonale chrání před nepřízní počasí výklopným kšiltem, který se může připevnit ke stříšce boudičky.

GIF CHYTRA (2)

Sportovní nástavba má nastavitelnou polohu sedu až do úplného lehu a rovněž nastavitelnou polohu nožiček, což oceníte pokud děťátko v kočárku usne. Sportovní část i korbičku lze připevnit ke konstrukci oběma směry.

Odpružení kočárku má význam nejen pokud jezdíte do terénu, ale také při pohybu ve městě. Bohužel, mnoho chodníků se spíše podobá výletu do terénu. Aby mělo Vaše miminko nerušený spánek, o to se postará zesílené nastavitelné odpružení s anti-shock systémem. Kočárky jsou pochopitelně vybaveny nafukovacími koly (dle modelu) a předními otočnými koly. S kočárkem se velmi dobře manipuluje. Má nastavitelnou rukojeť a ergonomickou brzdu, s kterou si neponičíte boty (dle modelu). 

S použitím adaptérů lze na kočárek připevnít autosedačky Camarelo  Kite a Carlo (jež najdete v trojkombinaci) nebo autosedačky Maxi-Cosi. Kočárky splňují bezpečnostní normu EN1888 a autosedačky splňují bezpečnostní normy ECE 44/03 a 44/04.

V příslušenství kočárku najdete tašku na kočárek moskytiéru, pláštěnku i držák nápojů! 

Pro spokojené miminko a jeho maminku rozšiřte kočárek o chytré doplňky, které Vám usnadní každodenní péči o Vaše miminko. Nakupovat můžete zde.

 

 1_12_13_24