Představení kočárků Junama

Kočárky Junama jsou dalšími kočárky z dílny našich polských sousedů. Jejich cena začíná od 13 tisíc korun, ovšem oprávněně. Kočárky Junama mají funkce a vybavení, které například u kočárků Camarelo nenajdete. 

Junama se opět snaží nabídnout široký výběr designu, aby si vybral naprosto každý. Hlavními přidanými hodnotami jejich designu jsou použité textilie. Textilie jsou voděodolné a jsou chráněny filtrem UV50+, což je dobré nejenom pro Vaše miminko, ale také pro barvy kočárku, které se nevyšisují. Pro bezpečnost Vás i miminka jsou tkaniny vyrobeny z reflexního materiálu, takže budete po setmění dobře vidět. Boudička je opět vybavena již všitou síťkou, která zajišťuje cirkulaci vzduchu v horkých dnech. 

GIF CHYTRA (2)

Největší devizou kočárků Junama je jejich podvozek. Podvozek je vyroben z hliníku, a je taktéž vybaven vybaven kvalitním odpružením zadních kol. Milovníci výletů do přírody a uživatelé rozbitých chodníků se můžou zaradovat, kočárky Junama jsou navíc osazeny tlumiči! V tomto případě poté ani nevadí, že kolečka jsou gelová, nikoliv nafukovací. Gelovými kolečky si ušetříte práci s jejich dofukovaním či nepohodlným vyměňováním píchnutých duší. Přední kolečka jsou samozřejmě otočná pro snadnou manipulaci s kočárkem. Vy i Vaše boty ocení kolébkovou centrální brzdu, kterou ovládáte pouze podrážkou. Složená konstrukce má výšku 42 cm (dle modelu) Přesné rozměry kočárků doporučujeme prostudovat na junama.com 

Hluboká korba i sporťák se nasazují lehce díky systému double-click. Stříška je také dostatečně dlouhá a je vybavena kšiltem, který zvednutím dodatečně ochrání miminko před nepříznivým počasím. Hluboká korba, co do rozměru, je o něco méně prostorná, než u kočárků Camarelo, 80x35 cm. Nicméně se jedná o standartní rozměr, který je dostačující pro miminko do jeho 1. narozenin. Naopak délka sporťáku je větší, což oceníte zejména budete-li vozit v kočárku déle. Například délka pro nožíčky je 25 cm. Hluboká korba má snadno nastavitelnou polohu zad, díky níž má miminko výhled s kočárku již od narození. A taktéž sporťák lze nastavit ze sedu do úplného lehu a polohu nožiček lze nastavit do lehu.

Ke kočárku lze zakoupit autosedačku Junama BabySchild včetně adaptérů na kočárek a systém isofix. Autosedačka splňuje podmínky i-Size. S pomocí adaptérů lze na kočárek nasadit také autosedačky jiných výrobců.

Junama nabízí také vlastní sortiment doplňků pro kočárek, jako je fusak nebo rukávník, které jsou také voděodolné, příjemně měkké a antialergické. V příslušenství najdete taktéž moskytiéru, pláštěnku i držák na nápoje. 

Pro spokojené miminko a jeho maminku rozšiřte kočárek o chytré doplňky, které Vám usnadní každodenní péči o Vaše miminko. Nakupovat můžete zde.

Doporučujeme shlédnout i sdílené videa níže, které představují funkce kočárků Junama.

Přejeme Vám ať si vyberete ten pravý a užíváte si spokojené procházky s Vaším miminkem.