Představení kočárků Muuvo

Značka Muuvo je novinkou na trhu roku 2019! Kočárky Muuvo mezi ostatními kočárky vynikají svojí lehkostí, flexibilitou a pevností. Trendem pro další roky jsou kočárky, které umožní mamince volný a snadný pohyb s kočárkem. Jednoduché skládání jednou rukou, složitelná korbička a malé skladné rozměry kočárku se stávají nepostradatelnými funkcemi kočárku. Samozřejmostí je odpružení všech kol, kvalitní materiály s filtrem UV50+ a regulace podnožky i zádové opěrky. Vše, co od kočárku očekává moderní a náročná maminka nabízí kočárky Muuvo.Rocky Grey

Podívejme se na tyto kočárky z blízka. Muuvo nabízí v současnosti dva typy kočárků. Jeden sportovní kočárek Muuvo Flex a jeden kombinovaný kočárek Muuvo Quick. Bez zbytečných barevných kombinací jde Muuvo rovnou k jádru věci. Nabídnout maminkám elegantní, jednoduchý kočárek s kvalitními funkcemi, bez kterých se moderní kočárek neobejde, a to s minimální hmotností. V barevné škále najdete v současnosti nejpopulárnější barvy, světle šedou, tmavě šedou, modrou a zelenou. To jsou barvy, které dnes letí a ještě dlouho budou. Kočárek pochází z polské produkce, ale není se čeho bát. Vyrábí se totiž ve stejné továrně jako jedna z německých populárních značek. Jinými slovy výrobce má bohaté zkušenosti s výrobou kvalitních kočárků pro Německo.

GIF CHYTRA (2)

Lehký hliníkový rám se snadno skládá jednou rukou do kompaktních rozměrů a uskladníte ho tak v malém kufru i malé skříni. Kočárky jsou vhodné do terénu díky velkým gelovým bezúdržbovým kolečkům. Odpružení najdete jak na předních tak zadních kolech. Přední kolečka jsou otočná s možností zablokování aretace. Madlo kočárku je v provedení z elegantní eko kůže a je snadno nastavitelné. Malá nevýhoda u kombinovaného kočárku Quick je brzda ve starém provedení, kterou je nutno odbržďovat nártem. Výrobce k tomu zřejmě vedl nedostatek prostoru před košem. Sportovní kočárek již má k dispozici kolébkovou brzdu. 

Hluboká vanička nepostrádá dostatečné chránění proti nepřízni počasí, zvednutelný kšilt u nánožníku, kšilt u stříšky a samozřejmě prodloužitelná boudička. Miminko tak bude chráněné i v zimě a nepříznivém počasí. Textilie použité u kočárků Muuvo jsou kvalitní vodotěsné s UV50+ filtrem. Samozřejmostí je odvětrávání ve stříšce. Velkým plus je také možnost složení hluboké vaničky do placky, která tím šetří místo doma nebo v autě.

Sportovní verze u obou kočárků má shodné vlastnosti. Jak zádová opěrka tak podnožka se dají nastavit do polohy dle potřeby miminka. Prodloužitelná stříška, nánožník a odvětrávání ve stříšce jsou dnes samozřejmostí a nutností, a tak nechybí ani u kočárků Muuvo. Oba typy kočárků nabízí nadstandard ve formě polstrované podložky, kterou dodávají ke kočárku. Nemusíte tedy dokupovat zvlášť. Tato perfektně padne a navíc má zimní i letní úpravu. Dá se napevno zazipovat k nánožníku a vzniká tak fusak, který neprofoukne. 

Detail5_1         Detail5   Detail3_1  Detail4_1

Největší devizou všech kočárků Muuvo je jejich váha, která se pohybuje kolem 10,5 kilogramů! Zejména u dvojkombinací, které na trhu jsou, není tato váha běžná a tak pokud hledáte lehký dvojkombinační kočárek můžete zvolat Hurá, našla jsem ho! Muuvo má všechny nepostradatelné funkce, je vhodný do terénu, je skladný a lehký. Navíc má v ceně nánožníky i extra polstrovanou podložku! Co více od kočárku chtít?

Pro spokojené miminko a jeho maminku rozšiřte kočárek o chytré doplňky, které Vám usnadní každodenní péči o Vaše miminko. Nakupovat můžete zde.

Výstřižek