Představení kočárků Coletto

Jedná se opět o kočárky z polské produkce kočárků. Coletto nabízí nejprostornější kočárky vůbec. Jste-li tedy s partnerem většího vzrůstu a očekáváte větší miminko, kočárek Coletto pro Vás bude ten správný. Kočárky nabízejí nepřebernou paletu barev, kterou skvěle doplňují detaily ve stylu kůže.


Konstrukce kočárků Coletto je vyrobena z hliníku. Rám disponuje kvalitními 6 odpruženími s anti-shock systémem, s kterými si užijete jízdu i v terénu. Na zadních kolech lze nastavit jejich tuhost. U některých modelů najdete centrální kolébkovou brzdu, která šetří Vaše boty. Bohužel některé modely jsou na úkor skladovacího koše vybaveny pouze standartní brzdou nahoru/dolů. Celý rám lze složit do placky, která má výšku pouhých 29 cm! Úžasné! Kočárek se tak hodí i pro menší auta. Díky gelovým kolečkům se vyhnete nutnosti dofukování duší nebo jejich výměny. Přední kolečka jsou pro snadnou manipulaci s kočárkem otočná.

GIF CHYTRA (2)


Jak už bylo řečeno, co se týče prostoru, kočárky Coletto ho nabízí spoustu. Rozměr hluboké korbičky je 85x42 cm a hodí se tak i pro větší miminka. Na spodní straně hluboké korbičky lze nastavit jak sklon lehu pro miminko, tak lze nastavit dodatečnou ventilaci posuvným kolečkem. V létě potěší každou maminku a její miminko. Boudička disponuje všitou moskytiérou díky, které bude miminko výhled ven až bude v kočárku ležet na bříšku, bude-li se mu chtít, a samozřejmě poskytne důležitou ventilaci v horkých dnech. Stříšku boudičky lze prodloužit při nepříznivém počasí, miminko je tak dokonale chráněno.


I sportovní nástavba disponuje úctyhodnými rozměry, délkou 94 cm. Z toho 52 cm je délka zádové opěrky. Délka pro nožíčky je standartních 20 cm. Hluboká korbička i sportovní nástavba se na kočárek velmi snadno upevňují i sundávají. Sportovní nástavbu lze upevnit po i proti směru jízdy. Sportovní nástavba se velmi snadno skládá i s celou konstrukcí (dle modelu) jedním tahem. Což je známé třeba u kočárků Britax, a můžete pak kočárek snadno přemístit pomocí madla do auta, či do chodby a zabere minimum místa.


Kočárek samozřejmě nepostrádá nastavitelné madlo. Hmotnost kočárku s hlubokou korbou je dle výrobce 13 kg, a je tak lehčí o 1 kg než některé jiné značky. Kočárky splňují normu EN 1888 a autosedačky splňují normu ECE R44/04.ff
V příslušenství najdete přebalovací tašku, moskytiéru i pláštěnku, bohužel držák na nápoje si budete muset dokoupit.

Pro spokojené miminko a jeho maminku rozšiřte kočárek o chytré doplňky, které Vám usnadní každodenní péči o Vaše miminko. Nakupovat můžete zde.


Doporučujeme shlédnout i sdílené videa níže, které představují funkce kočárků Coletto. Katalog si můžete prohlédnout zde.
Přejeme Vám ať si vyberete ten pravý a užíváte si spokojené procházky s Vaším miminkem.