Síťovka na kočárek Take-n-play Smartimi

Kód: 1742
Akce
Značka: Smartimi
160 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

4_1

Hledáte tašku na nákup, drobnosti nebo hračky na písek, která nebude překážet? Smartimi síťovka na kočárek se umisťuje na postranní tyč díky tomu nepřekáží a je lehce přístupná. Díky prodyšnému materiálu, který nedrží vlhkost, je také ideální na hračky na písek. Spojením popruhů navíc získáte ucho, s kterým tašku snadno přenesete i bez kočárku. Tuto tašku tak využijete i v době, kdy už kočárek nepotřebujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní taška, kterou snadno umístíte na každý kočárek. Instaluje se na postranní tyč kočárku a nepřekáží tak v chůzi. Síťka na kočárek je dostatečně prostorná a hodí se jak na menší nákup, drobnosti jako pleny a přebalovací podložka nebo na hračky na pískoviště. Díky síťovině se přebytečný písek nedrží v tašce, a v případě mokrého písku nevzniká v tašce plíseň a nepříjemný zápach. Síť na kočárek snadno přichytíte na postranní tyč kočárku pomocí suchého zipu. Aby se hračky nevysypaly zapnete ji knoflíkem a jdete. Taška nikde nepřekáží díky chytrému zkosenému designu a umístění na boku kočárku. Jak chytré! 

  • snadná instalace pomocí suchého zipu
  • zavírání na patentek
  • ucho ze suchého zipu na přenášení
  • rozměry 47 x 45 cm

 

Popis:

Tato taška je vyrobena ze síťoviny a proto je praktická na hračky na pískoviště. Její horní strana je zkosená tak, aby se dala umístit na boční stranu kočárku. Umisťuje se na postranní tyč pomocí suchých zipů, které se provlékají plastovými sponami. Na horním lemu je opatřena uzavíráním na patent. Ze suchého zipu se dá sestavit ucho pro snadné přenášení Je dostatečně veliká tak, aby pojmula co nejvíce hraček, od lopatiček po autíčko.

Rozměry: Zkosená strana V 47 (33) cm x Š 45 cm

Materiál: Vyrobena ze síťoviny. Opatřena suchými zipy, které se provlékají plastovou sponou.