Velkoobchod

smarbabay

Do velkoobchodního prodeje nabízíme produkty značky Smartimi jejichž mottem je Baby care with ease, tedy Snadná péče o miminko. Především se jedná o doplňky ke kočárkům, které jsou dosud na trhu unikátní. 

Smartimi přináší maminkám originální pomocníky, kteří šetří čas i prostor. Unikátní a praktické řešení, které si klade za cíl usnadnit maminkám každodenní péči o miminka a batolátka.

Jak jinak než z nudy na mateřské dovolené vznikl nápad vytvořit pro maminky něco, co jim pomůže v každodenní péči o miminko a domácnost. Manžel můj nápad podpořil a tak jsem před dvěma lety odstartovala cestu za vlastní značkou Smartimi. Realizace nápadů, kterých mám dodnes plnou kapsu, stála mnoho hodin vytváření návrhů a jejich dolaďovaní do použitelné verze. Můj cíl byl vytvořit praktické pomocníky z trvanlivých materiálů s pěkným designem. A to se, pevně věřím, podařilo.

Produkty jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů a mají krásný design, který se hodí ke každému kočárku a mamince. Můžete si vybrat ze široké škály barev a designů.

Dále nabízíme multifunkční bluetooth aroma difuzér, který je unikátní svými funkcemi. Disponuje bluetooth reproduktorem, časovačem a funkcí přerušovaného chodu, který zaručí postupnou a decentní aromaterapii. Je tak vhodný k použití v rodinách s malými dětmi už od nejútlejšího věku. 

Smartimi to je inovace, kvalita a jedinečnost.

Detail produktů Smartimi si prohlédněte zde a detail aroma difuzéru zde. Smartimi najdete také na Obchodišti - www.obchodiste.cz