Malý nákupní koš u kočárku

Jak jste si určitě všimli, moderní kočárky disponují nákupními koši či úložným prostorem, který je opatřen víkem a zipem. To je praktické zejména, protože nám na uložené věci nestříká voda a bláto při dešti. Nicméně pokud zde chceme uložit nákup, není to příliš praktické. Jednak některé koše jsou poměrně malé a jednak díky víku ne moc přístupné. 

My máme pro Vás řešení, aby byl Váš nákup pohodlný. Je jím nákupní taška na kočárek Click-n-Shop od Smartimi.

nakup_seda

Tato nákupní taška má objem 31 litrů a je velmi praktická. Zavěsí se za madla kočárků pomocí dodaných klipů a pak už stačí nákup pouze skládat do tašky, bez ohýbání a pohodlně. Poté co přijedete domů, tašku pouze vyháknete a za ucho odnesete na potřebné místo. Jak jednoduché a praktické! Již žádné ohýbání a přeskládávání nákupu. 

Taška je dostupná v pěti barvách a tak se hodí ke každému kočárku a je doplněna veselými texty. Tašku můžete objednat zde.

 

Nezapomeňte, že koupíte-li si kočárek v našem eshopu obdržíte zdarma další příslušenství ke kočárku Smartimi, s kterým budete vždy o krok napřed. Tašku na nákupy Click-n-shop, síťovou tašku na pískoviště Take-n-play, tašku na jídlo Eat-n-play, opravdu nepropustnou měkkoučkou přebalovací podložku Soft-n-dry a organizér na hračky do vany Clean-n-dry. Vše si prohlédnete zde.